Hizmetlerimiz

SIFIR ve 2.EL ÜRÜNLER

İhtiyacınıza yönelik kahve makinaları, mutfak ekipmanları, değirmenler ve temizlik ürünleri; 0 ve 2. el olarak alım ve satışı firmamız bünyesindeki uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kahve makinalarınız ve mutfak ekipmanlarınız için gerekli kurulum, taşınma işlemleri uzman personelimiz ile en uygun koşullarda gerçekleşmektedir. Kurulumunu ve onarımını gerçekleştirdiğimiz tüm cihazlar, tarafımızca test edilir ve firmamız garantisi altındadır. Eren Endüstriyel olarak verdiğimiz profesyonel servis hizmetleri ve farklı markalarda cimbali satış hizmetlerimiz ile sizlerin yanındayız.

Endüstriyel mutfak cihazı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Proje çizimi, mutfak cihazları satışı, teknik servis hizmeti ve orijinal yedek parça satışı yapmaktayız. Kararsız kaldığınız cihazlar hakkında size yardımcı olabiliriz. Size uygun marka, modeller ve kullanım senaryoları hakkında sizi bilgilendirebiliriz. En çok tercih edilen markaları ve modelleri ihtiyacınız doğrultusunda uygulamalı anlatabiliriz. Yaptığımız projeler hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

eren endustriyel istanbul teknik servis 3

ONARIM - TAMİRAT

Eren Endüstriyel teknik servisi olarak alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla, İstanbul genelinde kahve makinaları, espresso makinaları gibi endüstriyel cihazlarınız için tamirat ve teknik servis hizmeti sunmaktayız. Kahve makinaları ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü sorunlarınıza Eren Endüstriyel olarak alanında uzman teknisyenlerimiz ile zamanında müdahale ediyoruz. Çözüm odaklı kullanıcı memnuniyetini esas alan kurumumuz, siz değerli kullanıcılara 7/24 yerinde ve tam zamanında hizmet vermektedir.

Kahve, birçok konaklama işletmesi için temel gelir kaynağıdır. Sektörünüz kahve, latte ve kaliteli espresso sunmaya dayanıyorsa, kahve makinanıza iyi bakmanız gerekir. Eren Endüstriyel teknik servisi, herhangi bir kahve makinası tamiri veya bakımı için size gelebilir. La Cimbali, Faema Astoria, Nova Simonelli, Casadio, Expobar serisi de dahil olmak üzere her türlü marka, model, makina ve markaya hizmet veriyoruz. Kahve makinanızın bakımını yaptırmak erenendustriyel.com ile hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bugün bir ayarlamaya ihtiyacınız olup olmadığını öğrenmek için iletişime geçin.

eren endustriyel istanbul teknik servis 2

TEMİZLİK - BAKIM

Eren Endüstriyel teknik servisi olarak tüm espresso ve kahve cihazlarına sahip olan siz değerli müşterilerimize, 7/24 hizmet vermek üzere kurulmuş ve müşteri memnuniyetini üst plana alarak hizmet vermekteyiz. Siz değerli tüketicilerimizin tüm sorunlarını eksiksiz bir şekilde onarmak için İstanbul Avrupa ve Anadolu bölgelerinin bütün ilçe ve semtlerine hizmet vermekteyiz. Uzman ekibimiz ve zamanında servis hizmeti ile sorunlarınızı hızlı bir biçimde onararak, sizleri de mutlu müşteriler listemizde görmekten onur duyarız.

Tüm espresso ve kahve makinası modellerine İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bakım, onarım, kurulum, arıza ve teknik klima servisi hizmetlerini vermekle beraber genel olarak orijinal parça ve garantili hizmet vererek siz müşterilerimi aynı arızadan sürekli ücret ödemenizin önüne geçmekteyiz. Genelde bu uygulama yöntemi ile portföyümüzde yüksek oranda artış ve memnuniyet bizi daha da çok mutlu etmektedir. Cihazınızın kullanım zamanına göre periyodik bakımları yaptırmanız, cihazınızın ömrünü arttırmasının yanı sıra arıza yapma riskini de azaltmaktadır.

eren endustriyel istanbul teknik servis 1
icon 05

BİZE ULAŞIN! 0533 730 98 22 - 0212 640 45 96

Tüm markaların servis bakım ve onarımı için bize ulaşabilirsiniz...

Whatsapp Destek
1
Whatsapp Destek
Eren Endüstriyel
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?